Chociaż mamy do wyboru wiele różnych metod depilacji, nie wszystkie są efektywne i bezbolesne, dodatkowo trzeba je regularnie powtarzać przez całe życie, aby nasza skóra chociaż przez pewien czas była pozbawiona zbędnego owłosienia.

Dodatkowo wiele metod depilacji może powodować zaczerwienienie i podrażnienie skóry, a także wrastanie włosków. Poza tym aby uzyskać najlepsze rezultaty, włoski muszą mieć co najmniej jeden centymetr długości, co może być krępujące, ale jeśli są krótsze, może to powodować wrastanie włosów, co może prowadzić do infekcji.

Spośród wielu metod usuwania włosków tylko depilacja laserowa jest trwała

Depilacja laserowa pach to zabieg szybki i skuteczny

Zaawansowany technologicznie zabieg depilacji laserowej stosowany w najlepszych gabinetach kosmetycznych wymaga tylko kilku zabiegów, aby uzyskać optymalne rezultaty. Jest to zdecydowanie mniej bolesne rozwiązanie niż inne metody usuwania włosków, takie jak elektroliza, depilator elektryczny czy woskowanie. Depilacja laserowa skutecznie i szybko usuwa niepożądane owłosienie nawet z dużych powierzchni, takich jak plecy lub nogi. Dodatkowo depilacja laserowa to niższe koszty długoterminowe w porównaniu przykładowo do wosku czy pasty cukrowej, ponieważ wystarczy 4 do 8 zabiegów w sesji, aby uzyskać trwałe rezultaty depilacji.

Ponieważ depilacja laserowa działa poprzez celowanie w melaninę zawartą w mieszkach włosowych, zapewnia lepsze rezultaty u osób o jaśniejszej karnacji. Po zabiegu mogą wystąpić przejściowe skutki uboczne, takie jak swędzenie i obrzęk lub niezwykle rzadko poważniejsze, takie jak infekcja lub tymczasowe przebarwienie skóry. Nie tylko kobiety doceniają skuteczność depilacji laserowej, ale również panowie coraz częściej wybierają takie trwałe rozwiązanie. Można w ten sposób nie tylko poprawić estetykę ciała, ale również mieć lepsze wyniki w sportach takich jak pływanie, kolarstwo czy bieganie. Dzięki depilacji laserowej nie ma również podrażnień i boleśnie wrastających włosków.

Można również skorzystać z takiego zabiegu jak depilacja laserowa pach – Depilacja.pl to strona, na której można zarezerwować wizytę w salonie urody. Szczególnie w okresie letnim, kiedy odsłaniamy więcej ciała, nieestetyczne włoski i ciągła depilacja mogą być frustrujące dla wielu osób, dlatego zabiegi depilacji laserowej są idealnym rozwiązaniem.