Symboliczne pożegnanie stanu wolnego i celebracja zbliżającego się dnia ślubu w gronie bliskich kobiet. Wieczór panieński to tradycja, z której nie warto rezygnować. Chociaż czas spędzony wspólnie może mieć różny charakter, jedno jest pewne – jako przyszła świadkowa musisz zadbać o oryginalny prezent na panieńskie. Jak wyjść poza utarte schematy i co wybrać, rezygnując z okolicznościowej bielizny?

Jeśli nie bielizna, to co?

Seksowna bielizna niezmiennie plasuje się w czołówce najpopularniejszych prezentów na panieńskie. Zdarza się jednak, że przyszła Panna Młoda nie chce zostać obdarowana kompletem erotycznym, a bieliznę na noc poślubną wybrała w porozumieniu z narzeczonym. W ofercie polskiej marki Obsessive, obok seksownych kostiumów i gorsetów, są dostępne inne, oryginalne prezenty na panieńskie. Jakie?

Delikatna biżuteria erotyczna

Misterna kombinacja łańcuszków oplatających piersi i biodra, eksponujących plecy albo podkreślających talię, to propozycja, która zachwyci nie tylko minimalistki. Naszyjniki są odpowiednie do noszenia na nagim ciele i erotycznym siateczkowym body. Na co dzień pięknie prezentują się na prostej sukience lub dopasowanej bluzce.

Zniewalające perfumy z feromonami

Intrygujący zapach rozbudza wyobraźnię i rozpala zmysły. Perfumy z feromonami jako prezent na panieńskie, zadbają, by przyszła Panna Młoda zwracała uwagę pewnością siebie i emanowała seksapilem. Idealne do podkręcenia temperatury w sypialni, mogą stać się sekretnym uzupełnieniem bielizny o lekko erotycznym charakterze.

Fantazyjne nasutniki zastąpią bieliznę

Jeśli nie bielizna, to fantazyjne nasutniki. Taki prezent na panieńskie warto podarować zwłaszcza tym paniom, które nie boją się eksperymentować. Niewielkie, samonośne nakładki na sutki mogą zastąpić klasyczny biustonosz albo znaleźć się bezpośrednio pod przezroczystym body. Efekt jaki zapewnią, będzie zniewalający.

Akcesoria erotyczne

Opaska na oczy, packa do niegrzecznych zabaw albo seksowne rękawiczki. Akcesoria erotyczne jako prezent na panieńskie nie tylko rozbudzą wyobraźnię małżonków. Jeśli wcześniej zadziorne zabawki nie pojawiały się w sypialni, pozwolą im odkryć nowy wymiar miłości.

Czym są magazyny energii?

22 stycznia, 2022