Wykupienie subskrypcji PlayStation Plus jest opłacalnym rozwiązaniem dla osób, które grają często na konsoli lub gry szybko im się nudzą.

Każdego miesiąca członkowie otrzymują w określonym czasie dwie darmowe gry od firmy Sony. Jeśli uda ci się je pobrać, możesz je zatrzymać. Ale możesz grać w te gry za darmo tylko wtedy, gdy masz aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Jeśli ponownie uruchomisz lub przedłużysz subskrypcję po pobraniu tych gier, nadal możesz w nie grać. Ale musisz się upewnić, że pobierasz gry, gdy będą dostępne, w przeciwnym razie nigdy ich nie otrzymasz i nie będziesz mógł z nich korzystać za darmo. Nie spodziewaj się też, że darmowe gry będą nowo wydanymi wysokobudżetowymi hitami, ale z pewnością w ten sposób można całkowicie bezpłatnie rozbudować sobie kolekcję gier na dysku. Dodatkowo również starsze lub niskobudżetowe gry mogą zapewnić wiele godzin pełnych wspaniałej i ekscytującej rozrywki.

Co zyskujemy będąc subskrybentami PlayStation Plus?

Subskrybenci PlayStation Plus są również nagradzani opcją 100 GB pamięci online. Tutaj mogą zapisać postęp w swoich grach i kontynuować rozgrywkę później od miejsca, w którym przerwali. Mogą zalogować się na swoje konto ze swojej konsoli. Wszystkie pobrane gry są również zapisywane tutaj. Tak więc, nawet jeśli usuniesz określoną grę z konsoli, możesz ją pobrać z magazynu w chmurze i grać dalej. Członkowie PlayStation Plus otrzymują również dodatkowe korzyści, takie jak PlayStation Rewards i ekskluzywne oferty. Pierwsza to platforma stworzona przez Sony, na której gracze mogą uzyskać specjalne oferty na produkty. Niektóre z firm oferujących zniżki i kupony to Gadget Discovery Club, GT Omega i Sony, a kolejne firmy planują dołączyć do tej platformy. W tym drugim przypadku otrzymasz akcesoria w grze, dodatki, elementy kosmetyczne broni i ulepszenia, które zwiększą poziom twojej gry. Dodatkową zaletą jest to, że abonament PlayStation Plus jest rzeczywiście przystępny cenowo i na pewno warto się na subskrypcję zdecydować. Dzieje się tak, ponieważ oprócz tanich gier dostępnych w PlayStation Store, otrzymujesz także wiele korzyści, dzięki którym możesz bardziej cieszyć się wrażeniami z grania na PlayStation.

Jeśli często grasz na konsoli wykup subskrypcję PlayStation Plus

Playstation Plus pozwala nam na dostęp do dużej ilości bezpłatnych gier

Chociaż gry na konsolę nie są tańsze do pobrania niż ich zakup w zwykłym sklepie stacjonarnym lub w Internecie, możesz je kupić taniej dzięki subskrypcji Playstation Plus. Chociaż PlayStation Store zwykle nie daje ci okazji na zupełnie nowe wydania, to daje okazje na wiele innych popularnych gier, a darmowe gry są również niesamowite. To, czy chcesz pobierać gry, czy kupować fizyczne kopie, ostatecznie zależy od ciebie, ale używane gry fizyczne można często kupić znacznie taniej niż ich cyfrowe odpowiedniki. Dla większości ludzi kupowanie fizycznych gier ma największy sens, ponieważ często można zaoszczędzić pieniądze, a także odsprzedawać gry, gdy jesteś nimi znudzony lub zakończyłeś rozgrywkę. Jednak jako członek subskrypcji PlayStation Plus możesz uzyskać dostęp do ekskluzywnych ofert i większych rabatów na zakup gier w PlayStation Store. Część wyprzedaży w PlayStation Store jest dostępna tylko dla abonentów PlayStation Plus, czyli są to ekskluzywne oferty.

Inne rodzaje sprzedaży oferują wyższą cenę dla osób niebędących subskrybentami, ale tańszą cenę dla abonentów. W takim przypadku zobaczysz dwie oddzielne ceny produktu w PlayStation Store. Tańsza cena dotyczy abonentów PlayStation Plus, podczas gdy druga cena dotyczy zwykłych kupujących. Pamiętaj jednak, że na ogół nie otrzymasz zniżki na najnowsze gry, gdy tylko się pojawią. Zniżki są zwykle dostępne tylko w przypadku starszych dużych gier lub nowszych małych gier niezależnych. Wszystko, co kupisz w ramach tych wyprzedaży, możesz zachować, nawet po wygaśnięciu subskrypcji. Dzięki PlayStation Plus możesz przesyłać, przechowywać i pobierać pliki zapisu gier ze 100 GB miejsca na dysku online.

Oznacza to, że dzięki posiadaniu subskrypcji playstation plus możesz przesyłać zapisane gry do chmury i przenosić je z jednej konsoli PlayStation na drugą. Ta funkcja zwalnia ograniczoną pamięć systemową konsoli, umożliwia także granie w twoje cenne zapisane gry na innej konsoli bez konieczności przenoszenia ich na dodatkowe dyski.

Jak wybrać przedszkole?

30 marca, 2021