Choć pomysł zastosowania lasera na skórze może wydawać się przerażający, zabieg depilacji laserowej jest niezwykle bezpieczny i bezbolesny.

Przeprowadzają go wyłącznie wykwalifikowani specjaliści pracujący z odpowiednimi urządzeniami, którzy wcześniej ocenią twoją skórę, aby upewnić się, że jest to odpowiednia opcja depilacji, która pomoże ci uzyskać gładką, pozbawioną zbędnych włosków skórę na dłużej.

Depilacja laserowa to skuteczna i trwała metoda usuwania nadmiernego owłosienia

Czy warto zdecydować się na depilację laserową?

Większość osób wymaga od 4 do 6 sesji depilacji laserowej. Musisz je odbyć co sześć tygodni, co oznacza, że pełne leczenie może zająć do dziewięciu miesięcy lub dłużej. Po odbyciu wymaganej liczby zabiegów depilacji laserowej mieszki włosowe w obszarze zabiegowym zostaną zniszczone i nie przestaną wytwarzać włoski. Niewielki procent osób może zauważyć bardzo niewielki odrost włosków, ale włosy będą znacznie mniej gęste i szorstkie, i można je łatwo usunąć podczas wizyt przypominających. Depilację laserową można stosować na większości obszarów ciała, czyli na szyi, klatce piersiowej, pod pachami, na ramionach, nogach, w okolicach bikini, na plecach i brzuchu. Jest to jedna z niewielu metod depilacji, która pozwala pozbyć się niepożądanych włosków z ciała na dłużej.

Najlepszym sposobem ustalenia, czy depilacja laserowa jest dla ciebie odpowiednia, jest umówienie się na konsultację ze specjalistą w gabinecie kosmetycznym. Podczas tej wizyty możesz dowiedzieć się więcej o depilacji laserowej i innych dostępnych opcjach na pozbycie się nadmiernego owłosienia. Natomiast inne metody usuwania włosków trzeba regularnie powtarzać co kilka dni lub tygodni przez cały czas, jeśli chcemy cieszyć się gładką skórą. Wyniki depilacji laserowej można zobaczyć niemal natychmiast. Pomiędzy kolejnymi wizytami obszar zabiegowy pozostanie praktycznie pozbawiony niechcianych włosków.

Zabieg depilacji laserowej dostępny na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi-laserowe/laserowe-usuwanie-nadmiernego-owlosienia jest odpowiednim rozwiązaniem, jeśli chcesz przez ługi czas cieszyć się piękną i gładką skórą bez potrzeby martwienia się o niechciane włoski. Moc lasera można dostosować do rodzaju skóry i włosów, zapewniając najszybsze i najbardziej skuteczne rezultaty.