Zadaniem sterowników chłodniczych jest regulowanie temperatury w dopasowanych do nich sprzętach. O jakie sprzęty jednak chodzi?

Sterowniki chłodnicze. Co to jest?

Kontrolowanie temperatury w chłodniach, ladach chłodniczych, systemach grzewczych, piecach, piekarnikach, czy chłodziarkach – to tylko kilka sprzętów, w których stosuje się sterowniki chłodnicze. Dzięki opcji sterowania temperaturą i często wbudowanym czujnikom, sterownik chłodniczy Carel bez problemu utrzyma w pomieszczeniu odpowiednią ilość stopni.

Możliwość kontrolowania stopnia ciepła w pomieszczeniu to nie jedyna umiejętność sterowników chłodniczych. W zależności od przeznaczenia jest on wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, które często okazują się nieocenione.

Sterowniki chłodnicze marki Carel

Dobry sterownik chłodniczy to podstawa, szczególnie kiedy pracujemy z rzeczami wymagającymi stałej, niskiej temperatury. Sterowniki Carel zostały stworzone tak, by udźwignąć każde zadanie.

Wśród sterowników Carel znajdziemy:

  • Serię Heez (jest dedykowana sklepom, w których potrzeba chłodzenia z niskim zużyciem energii. Heez cechuje się technologią z obrotową sprężarką śrubową, co zapewnia redukcję hałasu i stabilne sterowanie temperaturą)
  • Cella range (to nowa platforma UltraCella dedykowana chłodniom. Oparta na najnowszych technologiach CAREL pozwala na połączenie większej ilości czujników niż standardowo, co pozwala kontrolować chłodnie w każdym zakresie)
  • Platforma ir33+ (sterowniki ir33+ cechują się prostym wyglądem oraz są niezwykle intuicyjne)
  • iJ platform (idealne w przypadku komercyjnych sterowników chłodniczych. Jest wyposażony w technologię NFC, Bluetooth® i WiFi)
  • Seria easy (przeznaczona dla witryn, gablot i szaf chłodniczych. Idealna m.in. przy cateringu oraz w barach)
  • Seria ir33 (wykorzystuje w sposób maksymalny technologię CAREL dla potrzeb chłodnictwa. Posiada cztery wersje podstawowe, które dają początek sporej ilości produktów o różnych konfiguracjach)
  • Seria Powercompact (to seria szczególnie nastawiona na chłodziarki w sektorze cateringu, cukierniczym i w lodziarniach)

W trosce o bezpieczeństwo

Sterowniki CAREL to gwarancja bezpieczeństwa dla użytkownika i sprzętu. Dzięki zaawansowanej technologii jest w stanie ograniczyć ryzyko do minimum.