Czy czujesz się zmęczony lub brakuje Ci wytrzymałości? Czy cierpisz na dziwne problemy zdrowotne, których po prostu nie możesz rozwiązać? Jeśli tak, w Twojej diecie może brakować niektórych witamin i minerałów.

Aby uzyskać kilka świetnych wskazówek, jak wybrać odpowiednie suplementy, czytaj dalej następujący artykuł.Dlaczego twoje ciało tak bardzo boli? Zamiast umawiać się na wizytę u lekarza, wypróbuj suplement witaminowo-mineralny. Olej rybi i witamina E są świetne na ból mięśni, ponieważ mogą je zmiękczyć, jeśli są napięte lub napięte.Jeśli zdecydujesz się na multiwitaminę, upewnij się, że wybierasz właściwą. Niektóre multiwitaminy nie zawierają wszystkich witamin i minerałów, które naprawdę przynoszą korzyści człowiekowi. Koniecznie poszukaj multiwitaminy, która zawiera witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E i K. Powinna też zawierać minerały: cynk, selen, chrom, miedź, molibden i magnez.Przyjmowanie witaminy E przynosi wiele korzyści, ale kobiety również jej potrzebują. Witamina E ma właściwości przeciwstarzeniowe i pomaga zwalczać uszkodzenia komórek związane ze starzeniem się. Witamina E może również zapobiegać zaćmie i chorobom serca. Migdały, orzechy laskowe, szpinak i nasiona słonecznika są bogate w witaminę E.Obecnie wiele osób potrzebuje suplementów, aby być zdrowym. Większość artykułów spożywczych sprzedawanych w typowym sklepie spożywczym została przetworzona, więc wiele oryginalnych składników odżywczych zostało usuniętych. Multiwitaminy to dobry początek, więc znajdź naturalną opcję i spróbuj.Chociaż większość witamin można przechowywać w temperaturze pokojowej, należy przechowywać je w lodówce. Witaminy i minerały będą mniej mylące dzięki tej wspaniałej radzie

Jeśli tego nie zrobisz, mogą stać się lepkie i zlepiać się razem.

Ponieważ nie będzie ostatecznego sposobu na ich rozbicie, spowoduje to, że cała butelka będzie bezużyteczna.Magnez jest niezbędny do ponad 300 reakcji chemicznych w organizmie. Pokarmy bogate w błonnik zawierają magnez, w tym rośliny strączkowe, warzywa, orzechy i produkty pełnoziarniste. Ten minerał jest stosowany w leczeniu wysokiego cholesterolu, ADHD, zmęczenia, migren, PMS i stwardnienia rozsianego. Magnez można również stosować miejscowo, aby przyspieszyć gojenie.Czy zauważyłeś, że pomimo ćwiczeń, przyjmowania suplementów kulturystycznych i zdrowego odżywiania, masz tendencję do częstszego zachorowania niż inni, którzy nie łamią kręgosłupa, aby promować zdrowe ciało? Spróbuj dodać więcej niezbędnych witamin do dawek suplementów. Spalasz znacznie więcej paliwa niż inni, a zatem masz większy niedobór tych witamin i minerałów, więc musisz spożywać więcej niż przeciętny człowiek.Nie bierz witamin, ponieważ ktoś, kogo znasz, nalega, aby to zrobić. Każdy nie jest taki sam, co oznacza, że ​​to, co działa na jedną osobę, może mieć zupełnie inny wpływ na drugą. Jeśli obawiasz się, że w Twoim organizmie brakuje witamin, skonsultuj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, co zasugeruje.Zawsze informuj swojego lekarza, jeśli przyjmujesz suplementy witaminowe lub mineralne, gdy przepisano Ci leki. Niektóre przepisywane leki wchodzą w interakcje z niektórymi witaminami, co może zmniejszyć lub zwiększyć skuteczność leku. Może to mieć negatywne konsekwencje dla Twojego organizmu, jeśli wcześniej nie poinformujesz swojego lekarza o przyjmowanych suplementach.Nie daj się zwieść całemu szumowi otaczającemu nowe „cudowne” witaminy. Chociaż mogą mieć pewne pozytywne skutki dla niektórych osób, większość z nich może przejść przez całe życie bez zażywania żadnej z tych rzeczy. Zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem przed przyjęciem czegokolwiek nowego.Jak widać, nie można przecenić znaczenia stosowania odpowiednich suplementów diety. Dodając do swojej diety pewne witaminy i minerały, możesz dać sobie zastrzyk energii i pomóc swojemu ciału pozostać silnym i zdrowym. Pamiętaj o tych informacjach podczas następnych zakupów.