Dbanie o skórę jest ważne.

Największy organ twojego ciała chroni twoje wnętrze przed temperaturami i fizycznym kontaktem z rzeczami, których nie chcesz w sobie. Jest to ważne nie tylko dla twojego zdrowia, ale także dla zachowania świetnego wyglądu w każdym wieku. Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki i porady ułatwiające pracę.Jeśli masz poważny problem z pielęgnacją skóry, nie wahaj się porozmawiać z lekarzem. Twoja skóra wymaga pielęgnacji, podobnie jak reszta Twojego ciała. Jeśli cierpisz na poważny trądzik, nieprzyjemnie suchą skórę lub inne problemy, które nie rozwiązują się za pomocą leków dostępnych bez recepty, Twój lekarz może mieć leki na receptę, które mogą Ci pomóc.Krem przeciwsłoneczny, krem ​​przeciwsłoneczny, krem ​​przeciwsłoneczny. Ekspozycja na słońce jest główną przyczyną starzenia się skóry, a szkoda, ponieważ tak łatwo jest temu zapobiec. Nałóż krem ​​​​przeciwsłoneczny, gdy tylko wyjdziesz z prysznica, aby naprawdę wsiąknąć, nałóż trochę więcej na widoczne obszary w przerwie na lunch, a potem ponownie, gdy wrócisz do domu, w tej małej półminutowej przerwie przed wyjściem samochodu, aby wejść do środka. Pamiętaj, aby odświeżyć się przez cały dzień, ponieważ filtr przeciwsłoneczny przestaje działać. (Jeśli wybierzesz krem ​​przeciwsłoneczny, który jest również nawilżaczem, to kolejny bonus!)Wierz lub nie, ale Twój makijaż ma datę ważności. Stare kosmetyki będziesz musiała wyrzucać co najmniej co sześć do ośmiu miesięcy, prawdopodobnie wcześniej. Bakterie i inne szkodliwe elementy mogą rosnąć i rozwijać się w Twoim makijażu, a to jest szkodliwe dla Twojej skóry.Produkty do pielęgnacji skóry należy przechowywać w chłodnym otoczeniu, szczególnie w okresie letnim. Po nałożeniu ciepłych produktów na skórę twarz może się zarumienić, a ciepła skóra jest idealnym środowiskiem do rozwoju bakterii, które znajdowały się na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się wszystkiego o pielęgnacji skóry dzięki tym wskazówkom

W przypadku zimnych produktów ograniczasz spłukiwanie i zapobiegasz rozprzestrzenianiu się bakterii.Jeśli chcesz rozpieszczać skórę przy ograniczonym budżecie, powinieneś wypróbować domowy zabieg na twarz.

Etapy procesu to najpierw oczyszczenie, złuszczenie, otwarcie porów i nałożenie maski na około 10 minut. Gdy maska ​​jest nałożona, zrelaksuj się i potraktuj oczy plasterkami ogórka lub świeżo parzoną herbatą w torebkach. Wreszcie,opłucz maskę, a następnie nałóż krem ​​nawilżający na skórę.Chcemy jak najbardziej unikać poparzeń słonecznych, ale wszyscy wiemy, że się zdarzają. Jeśli doznasz oparzenia słonecznego, weź lodowaty prysznic przez trzydzieści sekund, aby zmniejszyć stan zapalny. Weź dwa Advil, aby złagodzić ból i zwalczyć stan zapalny. Nawilż żel Aloe Vera: uczucie chłodu będzie wspaniałe na Twojej delikatnej skórze. Wreszcie, unikaj ekspozycji na słońce, aż zaczerwienienie zniknie, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom skóry. Te kroki zmniejszą trwałość oparzenia.Makijaż może być częścią codziennej pielęgnacji skóry. Używanie podkładu z właściwościami chroniącymi przed słońcem może uchronić Cię przed zbyt dużym nasłonecznieniem twarzy. Demakijaż każdego wieczoru pomaga upewnić się, że Twoja skóra zostanie oczyszczona z tłuszczów i brudu, które każdego dnia są zbierane z Twojego otoczenia.Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę lub cierpisz na choroby skóry, takie jak trądzik różowaty lub egzema, zamiast podkładu wybierz tonizujący krem ​​nawilżający. Barwiący krem ​​nawilżający dobrze zakryje wszelkie zaczerwienienia lub podrażnienia na skórze, nie zwiększając przy tym problemu.Dobra pielęgnacja skóry to coś więcej niż zwykła kąpiel. Znając kilka wskazówek i stale za nimi nadążając, możesz sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać świetnie i pozostanie zdrowa przez lata, a nawet dziesięciolecia. Pamiętaj o tym, co tutaj przeczytałeś, a twoje życie i skóra będą wspaniałe.

Zakupy w zaciszu własnego domu

12 listopada, 2019