Kupowanie nieruchomości może być koszmarem dla ludzi, zwłaszcza jeśli są niedoinformowani.

Jest mnóstwo terminologii, rozmów, przekonywania, nie wspominając o całym stresie, gdy cierpliwie czekasz, aż Twoje oferty będą rozpatrywane. Ten artykuł zawiera wiele wskazówek, jak uzyskać dobrą ofertę na dom, o którym zawsze marzyłeś.Inwestowanie w nieruchomości na tym rynku wciąż może zarobić. Z cenami znacznie niższymi od kosztów wymiany budynku, przeszła na strategię kup i trzymaj, zamiast szybkiego odwracania się z poprzednich lat. Ale są teraz dostępne fantastyczne okazje z ich szczytowych cen z 2006 roku.Jeśli nie masz pieniędzy na zaliczkę, poszukaj pożyczkodawcy, który udziela pożyczek 80:20. To dwie oddzielne pożyczki. Jedna to kwota 20% zaliczki, a druga to 80% potrzebne do kredytu na zakup. Często pochodzą one od tej samej firmy, ale są to dwie oddzielne pożyczki o różnych kwotach płatności i oprocentowaniu.Sprawdź nieruchomość samodzielnie. Może się okazać, że to kochasz, lub może się okazać, że podwórko jest pełne wzgórz, które trudno byłoby skosić. Możesz znaleźć zatopione obszary w betonowych schodach lub drzewach zagrożonych upadkiem. Proste kroki, które należy wykonać przy zakupie nieruchomości

Wszystkie te rzeczy, zarówno duże, jak i małe, mogą wpłynąć na Twoją decyzję dotyczącą domu, który zdecydujesz się kupić.Oglądając dom, poszukaj nielegalnych przeróbek, załączników i prac, które naruszają kodeks miasta.

Będziesz odpowiedzialny za te naruszenia przy zakupie domu, a naruszenia mogą prowadzić do setek dolarów grzywny. Porównaj zapisane w aktach nagranie kwadratowe z miastem z tym, co jest wymienione dla domu lub podane przez inspektora.Najlepszym sposobem na znalezienie agenta nieruchomości, który pomoże Ci kupić dom, jest poproszenie znajomych lub współpracowników o rekomendacje. Chcesz agenta, który ma zadowolonych klientów. Jeśli Twoi znajomi są zadowoleni z usług agenta, jest to dobra wskazówka, że ​​on również Tobie zapewni dobre usługi.Jeśli jesteś kierowcą, upewnij się, że zawsze zwracasz baczną uwagę na sytuację na parkingu, gdy szukasz nowego miejsca. Pamiętaj, aby zadać pytania dotyczące tego, czy pozwolenie na parkowanie byłoby wymagane, jeśli planujesz parkować na ulicy.Jeśli interesuje Cię konkretna okolica, skorzystaj z otwartych domów, które pojawiają się od czasu do czasu. To dobry sposób na obejrzenie domu w czasie wolnym. Możesz zapytać agenta sprzedającego na dnie otwartym o dom, pobliskie szkoły i okolicę, nie odczuwając żadnej presji.Jeśli chcesz kupić dom, mądrzej jest kupić dom, na który możesz sobie pozwolić, niż ten, który uważasz za swój „dom marzeń”. niż możesz przeżuć w wysokości miesięcznej spłaty kredytu hipotecznego.Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem oferty na dom, porozmawiaj z właścicielem i zapytaj o wysokość podatków od nieruchomości. Dowiedz się również, czy te opłaty w ogóle się zmieniły w ciągu ostatnich kilku lat. Dzięki temu uzyskasz lepszy obraz tego, ile będzie Cię kosztować dom z biegiem czasu.Jak wspomniano na początku artykułu, kupowanie nieruchomości może być ogromnym kłopotem dla osób niewykształconych w tym temacie. Jeśli zostaniesz poinformowany o procesie zakupu, możesz zminimalizować wszelkie pojawiające się problemy. Postępowanie zgodnie z radami podanymi w tym artykule może pomóc zmniejszyć stres związany z kupnem nowego domu.