Wielka Brytania jest bardzo popularnym krajem wśród wielu przedsiębiorców planujących założenie własnej działalności lub jej rozszerzenie z Polski na inne kraje.

Nie każdy jednak zna dobrze język angielski oraz zagraniczne przepisy podatkowe i księgowe, aby samodzielnie załatwiać różne formalności związane z prowadzeniem swojej firmy na obszarze Anglii. Nic więc dziwnego, że w Londynie i innych angielskich miastach działają biura rachunkowe prowadzone przez polskich księgowych. Zapewniają one wygodną oraz profesjonalną obsługę przedsiębiorców polskich prowadzących działalność w Anglii. Warto przyjrzeć się przykładowym usługom takich biur.

Usługi księgowe dla firm w UK – przykłady form pomocy

Fachowe usługi polskich biur rachunkowych w Anglii

Bardzo ważną usługą jest fachowa obsługa klientów indywidualnych oraz firm w zakresie sporządzania i składania dokumentów rozliczeniowych w angielskich urzędach. Biura rachunkowe obsługują klientów w języku polskim, a dzięki dużemu doświadczeniu i doskonałej znajomości przepisów podatkowych, są w stanie skutecznie reprezentować swoich klientów przed odpowiednimi organami.

Oprócz rozliczeń podatkowych, specjaliści zatrudnieni w polskich biurach rachunkowych działających w Anglii, oferują swoim klientom profesjonalne poradnictwo oraz udzielanie pomocy w bardziej nietypowych i skomplikowanych sytuacjach podatkowych. Pomoc ta przydaje się zarówno firmom, jak również klientom indywidualnym. Polscy pracownicy biur rachunkowych dokładnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości, a dzięki obsłudze w języku polskim, nie trzeba się martwić jakimikolwiek błędami czy też pomyłkami.

Wiele biur oferujących usługi reklamowane hasłem ksiegowy Londyn zapewniają też profesjonalną pomoc związaną z zakładaniem firm na terenie Anglii. Co więcej dobre biura są w stanie przygotować odpowiednie dokumenty oraz poprowadzić przedsiębiorcę przez cały proces rejestracji firmy czy też przenoszenia jej z Polski do Anglii. Warto powierzyć takie usługi zewnętrznym biurom, aby móc się skupić na własnej działalności.