Współczesne projekty płytek łazienkowych w dużym stopniu wykorzystują neutralne kolory.

Obecnie wielu właścicieli domów wybiera najchętniej płytki w neutralnych barwach, a zwłaszcza takich jak szarość, biel i kremowy. Szarość i beż stały się również bardzo popularne jako uzupełniające się neutralne kolory. W przypadku małych łazienek, które wymagają nieco większej jasności, lśniąca biel jest idealna do optycznego powiększenia wnętrza.

Jakie wybrać płytki do łazienki, aby przetrwały wiele lat

Zanim zaczniesz zakupy przejrzyj katalog płytek łazienkowych Paradyż

Łazienka powinna być zaprojektowania i urządzona z myślą o relaksie, a jasne kolory wzmacniają tę atmosferę. Aby łazienka nie wydawała się zbyt monotonna, możesz użyć różnych odcieni płytek w neutralnych kolorach, innych tekstur, kształtów lub wykończeń, aby wszystko połączyć w ciekawy sposób. Obecnie znajdziemy również płytki nie tylko gładkie, ale również w ciekawe wzory, tworzące ciekawe wizualnie wrażenie, nadając charakter w całym pomieszczeniu. Można ich również użyć jako płytek akcentujących w łazience o neutralnym kolorze.

Nie tylko kolory i wzory płytek stają się obecnie coraz bardziej zróżnicowane, producenci wprowadzają również ciekawe kształty. Znajdziemy oczywiście w sprzedaży płytki kwadratowe i prostokątne w różnych rozmiarach, ale warto również zwrócić uwagę na płytki w geometrycznych kształtach. Jednym ze szczególnych kształtów, który pojawił się w ostatnich czasach, jest sześciokąt. Takie heksagonalne płytki do kuchni czy łazienki możemy zakupić we wszystkich rozmiarach, kolorach i fakturach, zwłaszcza na podłogach i ścianach prysznicowych tworzą one wyjątkowy, niespotykany wygląd.

Jeśli nie wiesz, jakie wybrać my way fashion spirit produktów może ci w tym pomóc. Możemy przejrzeć dostępną w sklepie ofertę i wybrać, jakie kolory, wymiary i wzory płytek najlepiej sprawdzą się w aranżacji naszej łazienki. Pamiętajmy, że płytki na podłodze powinny być antypoślizgowe, ponieważ w wilgotnych pomieszczeniach płytki szkliwione mogą stać się śliskie i powodować upadki.